İletişim

YAYIN SAHİBİ

Popüler Link

EDİTÖR

Selda Çalışkan – Orhan Durmaz

E-Posta:

info@rekpix.com

Sitemizde rahatsız edici olduğunu düşündüğünüz Fotoğraf ve haberler var ise, sitemiz uyar ve kaldır kuralları doğrultusunda faaliyet gösterdiği için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

DİĞER WEB SİTELERİNE BAĞLANTILAR

Hizmetimiz, üçüncü taraf web sitelerine veya rekpix.com’a ait olmayan veya kontrol edilmeyen hizmetlere bağlantılar içerebilir.

rekpix.com, herhangi bir üçüncü şahıs web sitesi veya hizmetinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrole sahip değildir ve sorumluluk kabul etmez. Bu tüzel kişilerden / bireylerden herhangi birinin veya onların web sitelerinin tekliflerini garanti etmiyoruz.

rekpix.com’un bu tür içerik, mal veya hizmetlerin kullanımı veya bunlara güvenilmesinden kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak neden olunan veya ortaya çıktığı iddia edilen herhangi bir hasar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu veya yükümlü olmayacağını kabul edersiniz. Bu tür üçüncü taraf web siteleri veya hizmetlerinde veya bunlar aracılığıyla iletilen içeriklerde ki linklerden mesul değiliz.

Başa dön tuşu